FRCF – Federatia Romana de Culturism si Fitness
Noutăți

REZULTATE | CN SENIORI SI SENIOARE 2018

Rezultatele din cadrul Campionatelor Naționale de Culturism și Fitness, Seniori și Senioare, Arad 2018

FITNESS FEMININ -OPEN

Loc Nr Sportiv Club

1 17 DELIA LACATARU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 192 ATHENA MATEI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 190 MIHAELA RASCA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

FITNESS MASCULIN-OPEN

Loc Nr Sportiv Club

1 83 RAZVAN-FLORIN SINDELARU CS FARUL CONSTANTA

2 84 BOGDAN CRISTEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 113 CLAUDIU-ILIE MITEA CS CENTURION SIBIU

WELNESS FITNESS-OPEN

Loc Nr Sportiv Club

1 67 RALUCA HADA CSU CLUJ NAPOCA

2 173 MIRUNA PREDA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 9 DANIELA IVAN ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4 39 MARIA PAVAL ACS VITROX GYM VASLUI

GAMES CLASSIC BB 175CM

Loc Nr Sportiv Club

1 169 DRAGOS ENUTA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 186 DANIEL COSTACHE ACS ULISE FOCSANI

3 109 DANIEL STEFAN CS FARUL CONSTANTA

GAMES CLASSIC BB +175CM

Loc Nr Sportiv Club

1 181 MATEI UNGUREANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 125 MARIUS LICURICI CS FARUL CONSTANTA

WOMEN PHYSIQUE -OPEN

Loc Nr Sportiv Club

1 108 CATALINA ALDEA CSU CLUJ NAPOCA

2 35 AMALIA NEAGU CSM RAMNICU SARAT

OPEN GAMES CLASSIC BB

Loc Nr Sportiv Club

1 169 DRAGOS ENUTA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 181 MATEI UNGUREANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

BB CLASIC 175CM

Loc Nr Sportiv Club

1 161 COSMIN-CRISTIAN IANCU CS FARUL CONSTANTA

2 143 CRISTIAN FEKETE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 167 EMIL DULGHERU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4 145 ALEXANDRU JURGE CS GOLD STAR BAIA MARE

BB CLASIC 180CM

Loc Nr Sportiv Club

1 157 GABRIEL FEHER CS DELTA POWER CLUJ-NAPOCA

2 158 ADRIAN NIGA CS CENTURION SIBIU

BB CLASIC +180CM

Loc Nr Sportiv Club

1 171 MADALIN SOARE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 149 RAZVAN SUNEA CS VOINTA SATU-MARE

3 137 MIREL CARSTEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

OPEN BB CLASIC

Loc Nr Sportiv Club

1 161 COSMIN-CRISTIAN IANCU CS FARUL CONSTANTA

2 157 GABRIEL FEHER CS DELTA POWER CLUJ-NAPOCA

3 171 MADALIN SOARE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

CULTURISM 65KG

Loc Nr Sportiv Club

1 102 IULIAN-ANDREI CENUSE CS FARUL CONSTANTA

2 141 CRISTI-CONSTANTIN BECHERU CS ELEGANTA RESITA

CULTURISM 70KG

Loc Nr Sportiv Club

1 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE

2 142 GEORGE GULIU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 170 HUNOR SALAK CSU CLUJ NAPOCA

4 194 IOAN COJOCARI-TAUT CS DUMI FITNESS CLUJ-NAPOCA

5 163 ANDREI TOADER ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

CULTURISM 75KG

Loc Nr Sportiv Club

1 132 GABRIEL-LAZAR BARBOS CS CENTURION SIBIU

2 138 CRISTIAN MARTIN CSU CLUJ NAPOCA

3 95 DANIEL-IONUT CAPRICEANA CS FARUL CONSTANTA

4 154 DANUT NEGRU CS STEEL MAN TG.NEAMT

5 175 EDUARD TOLEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

CULTURISM 80KG

Loc Nr Sportiv Club

1 180 ADRIAN-IACOB LUNGU CS FARUL CONSTANTA

2 187 VLADUT BURGHELEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 196 CALIN-DAN URDAS CS XOX GYM ARAD

CULTURISM 90KG

Loc Nr Sportiv Club

1 101 CATALIN BURGHEL ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 152 RAZVAN KALININ CSU CLUJ NAPOCA

3 124 ADRIAN-FLORIN FILIP CS FORTUS CALARASI

CULTURISM 100KG

Loc Nr Sportiv Club

1 150 SORIN SPRANCEANA CS STEEL MAN TG.NEAMT

2 177 VALENTIN MAGUREAN CS GOLD STAR BAIA MARE

3 155 CONSTANTIN APETRI CS STEEL MAN TG.NEAMT

CULTURISM +100KG

Loc Nr Sportiv Club

1 151 CODRUT GALAN CS STEEL MAN TG.NEAMT

2 89 ALBERTO DINCA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 88 ALEXANDRU-MARIAN VOICU CS FARUL CONSTANTA

4 189 RADU-PAUL BERTEANU CS CENTURION SIBIU

OPEN CULTURISM

Loc Nr Sportiv Club

1 180 ADRIAN-IACOB LUNGU CS FARUL CONSTANTA

2 132 GABRIEL-LAZAR BARBOS CS CENTURION SIBIU

3 150 SORIN SPRANCEANA CS STEEL MAN TG.NEAMT

4 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE

5 101 CATALIN BURGHEL ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

6 151 CODRUT GALAN CS STEEL MAN TG.NEAMT

7 102 IULIAN-ANDREI CENUSE CS FARUL CONSTANTA

PERECHI

Loc Nr Sportiv Club

1 177 VALENTIN MAGUREAN CS GOLD STAR BAIA MARE

ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE

2 138 CRISTIAN MARTIN CSU CLUJ NAPOCA

CATALINA ALDEA CSU CLUJ NAPOCA

3 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE

MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

BIKINI FITNESS 158CM

Loc Nr Sportiv Club

1 33 MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

2 199 MEDINA POPOVICI CS XOX GYM ARAD

3 174 ANCA MOROIANU CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV

4 79 LENUTA TABAN ACS ULISE FOCSANI

5 68 ROXANA PITUR ACS TIMFORTIS TIMISOARA

BIKINI FITNESS 162CM

Loc Nr Sportiv Club

1 71 CRISTINA POPA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 193 IZABELA BULEI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 198 VANESA-AMIRA PIRVULETU CS XOX GYM ARAD

4 56 GEORGICA-SORINA SOARE CS YZO GYM CALARASI

BIKINI FITNESS 164CM

Loc Nr Sportiv Club

1 30 NARCISA BIVOLARU CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

2 182 PATRICIA NICULAE CSS 5 BUCURESTI

3 81 MARIA PAVEL ACS ULISE FOCSANI

BIKINI FITNESS 166CM

Loc Nr Sportiv Club

1 45 OANA BARSAN CSU TG.MURES

2 200 DIANA-ALEXANDRA DARIE CS XOX GYM ARAD

3 183 CORINA-PETRUTA DUMITRU CSS 5 BUCURESTI

BIKINI FITNESS 169CM

Loc Nr Sportiv Club

1 47 DIANA PIVNICERU CS FARUL CONSTANTA

2 29 ANCA SOMCUTEAN CS GOLD STAR BAIA MARE

3 49 NICOLETA DUMITRU CS FORTUS CALARASI

4 185 IULIANA IRIMIA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

BIKINI FITNESS 172CM

Loc Nr Sportiv Club

1 188 IOANA CRISAN ACS ENERGYFIT TG.MURES

2 42 MADALINA BUJOR ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 61 ELENA-IRINA FLORESCU CS FARUL CONSTANTA

4 80 OTILIA MIHAELA ZAHARIA ACS ULISE FOCSANI

BIKINI FITNESS +172CM

Loc Nr Sportiv Club

1 78 ALEXANDRA COSTIN CSU CLUJ NAPOCA

OPEN BIKINI FITNESS

Loc Nr Sportiv Club

1 188 IOANA CRISAN ACS ENERGYFIT TG.MURES

2 45 OANA BARSAN CSU TG.MURES

3 47 DIANA PIVNICERU CS FARUL CONSTANTA

4 71 CRISTINA POPA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5 30 NARCISA BIVOLARU CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

6 78 ALEXANDRA COSTIN CSU CLUJ NAPOCA

7 33 MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

BODY FITNESS 163CM

Loc Nr Sportiv Club

1 3 ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE

2 1 DANIELA MARTINESCU ACS TIMFORTIS TIMISOARA

3 107 IOANA DINESCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

BODY FITNESS +163CM

Loc Nr Sportiv Club

1 178 MADALINA ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 24 LARISA MORARI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 4 ANA MARIA ZVINCA CS FARUL CONSTANTA

4 44 GABRIELA VLADEAN CS FARUL CONSTANTA

5 43 MARTINA LUPU CSU ORADEA

OPEN BODY FITNESS

Loc Nr Sportiv Club

1 3 ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE

2 178 MADALINA ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

MEN’S PHYSIQUE 170CM

Loc Nr Sportiv Club

1 104 CORNEL PANTELIN CS FARUL CONSTANTA

2 162 MARIUS VARZARU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 123 BOGDAN PRIMARU CS YZO GYM CALARASI

4 164 IOAN IONESCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5 106 IONUT CRETU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

MEN’S PHYSIQUE 173CM

Loc Nr Sportiv Club

1 121 IONUT-DANIEL LEPADATU CS POWER GYM MEDIAS

2 130 IOAN VODA ACS ENERGYFIT TG.MURES

3 120 ALEXANDRU-FILIP OPRESCU CS POWER GYM MEDIAS

4 129 RARES BALDEAN ACS ENERGYFIT TG.MURES

5 165 MARIUS MUSTATEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

MEN’S PHYSIQUE 176CM

Loc Nr Sportiv Club

1 110 FLAVIUS-ADRIAN URSACHI CS FARUL CONSTANTA

2 111 NICOLAE-IULIAN SIPU CS GREEN FIT ALBA IULIA

3 133 LIVIU TUDORAN CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

4 148 ANDREI MACOVEI CS STEEL MAN TG.NEAMT

5 112 GODFREY-CHRISTIAN TALLICK CS GREEN FIT ALBA IULIA

6 127 GELU RAPONTARU CS FARUL CONSTANTA

7 103 CONSTANTIN FLORISTEANU CS FARUL CONSTANTA

8 172 ANDREI CIOBANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

MEN’S PHYSIQUE 179CM

Loc Nr Sportiv Club

1 114 RAZVAN-GABRIEL ION CS GREEN FIT ALBA IULIA

2 135 ROBERT RUS ACS TIMFORTIS TIMISOARA

3 144 CATALIN CANUCI CS FARUL CONSTANTA

4 131 ADRIAN-STEFAN RADU CS DUMI FITNESS CLUJ-NAPOCA

5 195 DANIEL MELNIC CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV

6 128 PETRU-COSMIN MOTRONEA CS CENTURION SIBIU

MEN’S PHYSIQUE 182CM

Loc Nr Sportiv Club

1 116 ALEXANDRU-COSTIN BOROIU CS FARUL CONSTANTA

2 184 OVIDIU TALPEANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 134 SERGIU VASILCIN ACS TIMFORTIS TIMISOARA

4 140 ALEXANDRU TIU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5 105 ANDREI NASCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

6 115 GODSPOWER-MORRIS OKPATA CS HARD BODY BUCURESTI

7 126 CONSTANTIN-CRISTIAN VIDU CS FARUL CONSTANTA

MEN’S PHYSIQUE +182CM

Loc Nr Sportiv Club

1 117 REMUS-GEORGIAN BOROIU CS FARUL CONSTANTA

2 191 CLAUDIU PALITA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 197 VALERIU-LUCIAN MATIS CSM BISTRITA

4 168 PETRU ICHIM CSU CLUJ NAPOCA

5 147 TIM CRISTIAN DOBROTA CSU CLUJ NAPOCA

6 166 ADRIAN ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

7 139 RAUL-CATALIN MATEI CS CENTURION SIBIU

OPEN MEN’S PHYSIQUE

Loc Nr Sportiv Club

1 114 RAZVAN-GABRIEL ION CS GREEN FIT ALBA IULIA

2 116 ALEXANDRU-COSTIN BOROIU CS FARUL CONSTANTA

3 110 FLAVIUS-ADRIAN URSACHI CS FARUL CONSTANTA

4 121 IONUT-DANIEL LEPADATU CS POWER GYM MEDIAS

5 117 REMUS-GEORGIAN BOROIU CS FARUL CONSTANTA

6 104 CORNEL PANTELIN CS FARUL CONSTANTA

MEN’S PHYSIQUE MUSCULAR-OPEN

Loc Nr Sportiv Club

1 176 GEORGE IONICA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 159 CRISTIAN NEACSU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

Related posts

MIHAI TIGORA NUMIT PRESEDINTE AL COMISIEI DE COMPETITII

RedAdmin

MODIFICARE FORMULAR DE INSCRIERE CUPA ROMANIEI

RedAdmin

Debut perfect pentru Campionatele Nationale de Culturism si Fitness PRONutrition 2019

RedAdmin

Lasa un comentariu


Utilizăm modulele cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență online. Continuarea navigarii inseamna acceptarea politicii noastre de cookie-uri.

Privacy Settings saved!
Setari de confidentialitate

Când vizitați un site web, acesta poate fi găsit sub formă de cookie-uri. Controlați-vă serviciile Cookie personale aici.

Aceste module cookie sunt necesare pentru funcționarea site-ului web și nu pot fi dezactivate în sistemele noastre.

Pentru a utiliza acest site web, folosim următoarele cookie-uri tehnice necesare
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services